autoklavas.lt

 
 

Tara Nr.6 (d-84mm, h-52mm) 270gr.

aboutMetalinė apvali konservų dėžutė Nr.6 pagal rusų standartą ГОСТ № 5981-88. Tai besiūlė gilaus tempimo dėžutė iškirsta presu iš baltosios alavuotos maistinės skardos lakšto. Dėžutės vidus ir išorė padengti antibakteriniu pilkos aliuminio spalvos maistiniu laku ir sterilizuotas produktas joje gali būti saugomas iki 3 metų. Dėžutės gabaritai: d-83,4mm, h-52mm ir talpa 270 gr. Sandėliuojame.

Daugiau

Tara Nr.2 (d-99mm, h-27mm) 160gr.

servicesMetalinė apvali besiūlė štampuota konservų dėžutė Nr.2. Tai gaminys iš baltosios alavuotos maistinės skardos. Dėžutė padengta antibakteriniu maistiniu laku. Sterilizuoto produkto galiojimo terminas šioje dėžutėje - iki 3 metų. Tai populiari žuvininkų tarpe tara, skirta šprotų produkcijai 160 gr. talpos. Dėžutės gabaritai: d-99,0mm, h-27mm. Vežama pagal užsakymą.

Daugiau

Tara Nr.3 (d-99mm, h-38mm) 240gr.

supportMetalinė apvali konservų besiūlė gilaus tempimo dėžutė Nr.3. Gaminama iš baltosios alavuotos maistinės skardos ir dengiama antibakteriniu maistiniu laku. Dėžutės išorė dažniausiai dengiama aukso spalvos, o vidus - aliuminio spalvos laku. Sterilizuoto produkto galiojimo terminas tokioje dėžutėje - iki 3 metų. Dėžutės gabaritai: d-99,0mm, h-38mm ir talpa 240 gr. Sandėliuojame.

Daugiau

Tara "FOOD BOWL"
(d-99mm, h-41mm) 275gr.

aboutMetalinė apvali konservų dėžutė atitinkanti eurpietišką standartą. Tai besiūlė gilaus tempimo dėžutė. Dėžutės išorė gali būti padengta įvairių spalvų maistiniu laku. Dėžutės gabaritai: d-99mm, h-41mm ir talpa 275 gr. Pristatome tik pagal užsakymą.

Daugiau

Tara Nr.8 (d-99mm, h-52mm) 325gr.

servicesMetalinė apvali besiūlė gilaus tempimo konservų dėžutė Nr.8. Tai gaminys iš baltosios alavuotos maistinės skardos, kuri padengta antibakteriniu maistiniu laku. Sterilizuoto produkto galiojimo terminas šioje dėžutėje - iki 3 metų. Dėžutės gabaritai: d-99,0mm, h-52mm. Vežama pagal užsakymą.

Daugiau

Tara Nr.153
(d-153mm, h-246mm) 4,2kg.

supportMetalinė apvali konservų dėžutė Nr.153 su suvirinimo siūle. Gaminama iš baltosios alavuotos maistinės skardos ir dengiama antibakteriniu maistiniu laku. Sterilizuoto produkto galiojimo terminas tokioje dėžutėje - iki 3 metų. Dėžutės gabaritai: d-153,00mm, h-246mm ir talpa 4,2 kg. Pristatome pagal užsakymą.

Daugiau

 

Metalinės konservų dėžutės.

Mes siūlome sandarią metalinę konservų tarą, kuri gaminama iš baltos alavuotos ir chromuotos lakuotos skardos ar lakuoto aliuminio juostos. Tokią tarą transportuojant mažiau galimybių pažeisti, žymiau patogiau ir saugiau sandėliuoti. Metalinės dėžutės gaminamos keliais būdais ir būna įvairių formų bei įvairaus talpumo.
Tara Tara Tara
Didelės talpos metalinės konservų dėžutės gaminamos su suvirinimo siūle. Dėžutės korpusas padengiamas laku o siūlė vidinėje pusėje padengta antibakterine danga ir sterilizuoto produkto galiojimo terminas tokio tipo taroje yra 2 metai.
Tara Tara Tara
Šiuo metu vis dažniau naudojamos gilaus tempimo presu štampuojama metalinė ar aliuminio tara. Dažniausiai tai iki 300 gr. talpos konservų dėžutės. Sterilizuoto produkto galiojimo terminas besiūlėje metalinėje gilaus tempimo dėžutėje yra 3 metai.
Tara Tara Tara
Presuotose, gilaus tempimo dėžutėse, pagamintose iš lakuoto aliuminio juostos sterilizuoto produkto galiojimo terminas iki 5 metų.
Tara Tara Tara
Visų šių konservų dėžučių, nepaisant jų įvairios talpos, gamybos būdo ar pagamintos formos, uždarymui naudojami dangteliai (LIDS), kurie skirstosi į REG (regular) - paprastus, ir į EOE (easy open) - dantelius su rakteliu. Išskirtiniais atvejais, kaip pavyzdžiui pakuojant birius produktus, dar naudojami EASY PEEL dangteliai, t.y. danteliai pagaminti iš metalizuotos plėvelės (folgos) ir turintys atidarymo liežuvėlį.
Tara Tara Tara