autoklavas.lt

 
 

Privatumo politika

Naudodami mūsų paslaugas arba prieidami prie mūsų žiniatinklio svetainės, jūs sutinkate su šiomis sąlygomis:

1. Duomenų saugumas
Atkreipkite dėmesį į mūsų pareiškimą dėl saugumo.

2. Susisiekimas su jumis
Pradėję naudotis šiuo tinklapiu ar pateikdami paslaugų užsakymą, Jūs sutinkate, kad kiekvieną kartą, kai pasinaudojate mūsų paslaugomis, galime nusiųsti jums el. laišką, SMS arba paskambinti telefonu, kad patikrintume užsakymą ir patvirtintume išsamią informaciją apie užsakomas prekes ar paslaugas. Taip pat galime tai padaryti, jei reikia susisiekti su jumis dėl bet kokių jūsų užsakytų prekių ar paslaugų. Taip pat pasiliekame teisę visiems mūsų paslaugų klientams reguliariai siųsti el. paštu mūsų manymu esminius pranešimus dėl bet kokių techninių, administracinių ar teisinių skelbimų, kurie yra svarbūs mūsų žiniatinklio svetainės, mūsų produktų ir paslaugų atžvilgiu.
Taip siekiame užtikrinti (ir turėti galimybę patikrinti), kad atitinkame tikslius jūsų reikalavimus. Pradėję naudotis šiuo tinklalapiu ar pateikdami paslaugų užsakymą, Jūs sutinkate, kad galime panaudoti jūsų asmeninę informaciją paštu, el. paštu, SMS ir telefonu siųsdami jums rinkodaros pranešimus apie susijusias paslaugas, kurios galėtų jus sudominti. Šių skelbimų prenumeratą galite atšaukti. Tai galite padaryti pasinaudoję nurodymais, pateiktais atitinkamuose pranešimuose, arba susisiekę su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

3. Informacija, naudojama bendrai su kitais
Esame vieninteliai informacijos, surinktos šioje žiniatinklio svetainėje, savininkai. Mes neparduosime, neišnuomosime ir kitaip neatskleisime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai, jei neturime jūsų pritarimo, išskyrus tokias aplinkybes:
Šioje žiniatinklio svetainėje naudojami slapukai , kuriais renkami svetainės lankytojų elgsenos duomenys. Šie duomenys renkami anonimiškai, jie skirti naudoti rinkodaros ir optimizavimo tikslais. Visi lankytojų duomenys išsaugomi naudojant anoniminio vartotojo ID, taip siekiant surinkti naudojimo profilį. Surinkti duomenys nebus naudojami identifikuojant lankytoją asmeniškai, jie nėra renkami su kokiais nors asmeniniais duomenimis.
Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją bet kokiai atitinkamai tyrimą atliekančiai trečiajai šaliai, jei manysime, jog dalyvaujate atliekant bet kokią neteisėtą arba žalingą veiklą, taip pat tada, jei mūsų to pareikalautų įstatymas arba tada, kai manome, jog toks veiksmas yra būtinas siekiant: (1) įgyvendinti įstatymo arba teismo proceso nuostatas; (2) apsaugoti ir apginti mūsų arba mūsų klientų teises bei turtą; (3) išvengti sukčiavimo; (4) apsaugoti nuo piktnaudžiavimo mūsų žiniatinklio svetaine, netinkamo arba neteisėto jos naudojimo; (5) apsaugoti mūsų klientų ar visuomenės asmeninę arba jų turto saugą (pavyzdžiui, jei pateikiate neteisingą arba apgaulingą informaciją apie save arba mėginate apsimesti kažkuo kitu, mes pateiksime tokią informaciją apie jus, kaip tai būtų reikalinga padedant atlikti jūsų veiksmų bet kokio tipo tyrimą). Mes galime pasamdyti kitas bendroves, kurios teiktų mums paslaugas, įskaitant, pavyzdžiui, mokėjimų kredito kortelėmis apdorojimą. Šios bendrovės gali gauti prieigą prie jūsų asmeninės informacijos, kuri reikalinga norint atlikti jų funkcijas, išimtinai funkcijų atlikimo tikslu. Jos yra konfidencialumo sutartimis ir teisės aktais įpareigotos neatskleisti jokios informacijos jokiu kitu tikslu. Savo klientų duomenų bazę, įskaitant joje esančią asmeninę informaciją, galime perduoti trečiajai šaliai, kuri įsigyja visą arba iš esmės visą mūsų bendrovės ar mūsų žiniatinklio svetainės tarnybos turtą arba atsargas, kai tai daroma susijungiant, įsigyjant, reorganizuojant ar kitaip.

4. Nuorodos
Mūsų žiniatinklio svetainėje yra nuorodos į kitas žiniatinklio svetaines. Atminkite, kad nesame atsakingi už privatumo įsipareigojimų vykdymą tokiose kitose žiniatinklio svetainėse. Patariame perskaityti privatumo įsipareigojimų vykdymo nuostatas kiekvienoje jūsų aplankytoje žiniatinklio svetainėje, kuri renka asmeninę informaciją.

5. Slapukai
Slapukas – tai raidinis ir skaitmeninis identifikatorius, kurį į jūsų standųjį diską perkeliame per žiniatinklio naršyklę, kai aplankote mūsų žiniatinklio svetainę. Jis suteikia galimybę mūsų sistemai atpažinti, kai jūs vėl aplankote mūsų žiniatinklio svetainę ir pagerinti jums teikiamas paslaugas. Slapukai taip pat gali būti naudojami sudarant jungtinę informaciją apie mūsų žiniatinklio svetainės sritis, kurios yra lankomos dažniausiai. Ši informacija apie srautą gali būti naudojama gerinant mūsų žiniatinklio svetainės turinį ir darant ją lengviau naudojamą. Jei mūsų slapukus norite atmesti, galite atitinkamai sukonfigūruoti savo naršyklę.

6. Šios politikos pakeitimai
Jei nuspręstume pakeisti šią privatumo politiką, tokius pakeitimus paskelbtume šiame puslapyje, tad visada žinosite apie informaciją, kurią renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame.

7. Išorinės nuorodos
Mūsų žiniatinklio svetainėje gali būti nuorodos į kitas svetaines, kurios nepriklauso ir nėra valdomos „autoklavas.lt“. Atminkite, kad mes nesame atsakingi už privatumo įsipareigojimų vykdymą tokiose kitose svetainėse, į kurias galėtumėte patekti iš mūsų žiniatinklio svetainės. Rekomenduojame būti atidžiais, kai išeinate iš mūsų svetainės, ir perskaityti privatumo įsipareigojimų vykdymo nuostatas kiekvienoje žiniatinklio svetainėje, kurioje renkama informacija, kurią galima atpažinti pagal asmenį.