autoklavas.lt

 
 

METALINĖ TARA

contactMes siūlome sandarią metalinę konservų tarą, kuri gaminama iš baltos alavuotos ir chromuotos lakuotos skardos ar lakuoto aliuminio juostos. Tokios taros privalumai - transportuojant mažiau galimybių pažeisti, žymiau patogiau ir saugiau sandėliuoti.
Mūsų tiekiamų konservų dėžučių Nr.3 (240gr.)(d)99,0 mm X (h)38,0 mm. ir Nr.6 (270gr.)(d)83,4 mm X (h)52,0 mm. visada turime sandėlyje.

Jei jus domina kitų tipų bei talpų metalinės konservų dėžutės kreipkitės nurodytais kontaktais.

Learn more

UŽDARYMO ĮRENGINIAI

contactApvalių metalinių konservų dėžučių uždarymo įrenginiai MYXUM CSM tipo skirti uždarinėti apvalias (d)83,4mm ar 99,0 mm ir iki (h)160,0 mm aukščio dėžutes.
Šiais įrenginiais galima uždarinėti mūsų tiekiamas dėžutes Nr.2 (160gr.)(d)99,0 mm X (h)24,0 mm, Nr.3 (240gr.)(d)99,0 mm X (h)38,0 mm. ir Nr.6 (270gr.)(d)83,4 mm X (h)52,0 mm.

Uždarymo įrenginiai yra nesudėtingi ir nesunkiai valdomi. Pagaminti iš juodojo metalo ir dalinai padengti dažais milteliniu būdu.

Learn more

STERILIZAVIMO INDAI

contactSandariai uždarytą metalinę konservų dėžutę reikia sterilizuoti aukštoje temperatūroje. Tai daroma specialiuose slėginiuose storasieniuose sandariai uždaromuose induose - autoklavuose sterilizatoriuose.
Autoklavai gali būti elektriniai, dujiniai ar kaitinami garais. Konservavimui buityje namų sąlygomis dažniausiai naudojami dujiniai ir elektriniai įrenginiai.
Autoklavas-sterilizatorius yra slėginis indas, todėl naudojantis nekokybiškais gaminiais ar neatsargiai elgiantis su jais galite sukelti pavojų sau ir aplinkiniams.

Learn more

PAGALBINIAI ĮRANKIAI

contactKonservavimo namuose proceso palengvinimui, kokybės kontrolei ir pagerinimui gali būti naudojami papildomi pagalbiniai įrankiai ir įrenginiai. Tai metalinės konservų dėžutės uždarymo kokybės kontrolės prietaisai, elektrinių autoklavų-sterilizatorių automatizavimas, tarpinės naudojamos tarp sterilizuojamo produkto dėžučių sterilizacijos metu ir kitos priemonės.

Minėti įrankiai, įrenginiai ir kitos priemonės yra tik pagalbinio pobūdžio ir iš esmės konservavimo proceso neįtakoja, o visi konservavimo įgūdžiai atsiranda tik įgijus patirties.

Learn more